Nem sérült meg senki
A hétvégén három anyagi káros baleset történt Tolna megye útjain.

Egy személygépkocsi vezetője állította le autóját Szekszárd egyik parkolójában 2020. szeptember 13-án a déli órákban. A sofőr, mikor a parkolóhoz visszatért, észlelte, hogy egy ismeretlen típusú személygépkocsi érintőlegesen nekiütközött autójának.
Két személygépkocsi közlekedett a 6517-es úton 2020. szeptember 12-én a délutáni órákban. Az egyik jármű Nak irányából haladt Alsóhetény felé, a másik pedig neki szemben közlekedett. Amikor a két autó egymás mellett elhaladt, akkor visszapillantó tükreik összeértek, és letörtek. A helyszíni szemle során mindkét sofőr elismerte, hogy túl közel haladt a felező vonalhoz, ezért történhetett meg az ütközés.
Egy autós közlekedett 2020. szeptember 13-án éjfél körül a 65-ös főúton Tamási külterületén, amikor bal oldalról egy őz ugrott elé. A baleset során a kocsi bal eleje megsérült, a vad pedig elpusztult.