Odasimult a sértetthez

2016. 08. 11., cs - 14:07
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanúsított ellopta egy férfi zsebéből mobiltelefonját.

A Debreceni Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást – szabadlábon hagyása mellett – K. Bernadettel szemben.

Egy debreceni fesztiválon vett részt egy férfi 2016. július 24-én, amikor 3 óra körül odalépett hozzá egy nő. A gyanúsított többször odasimult a sértetthez, aki elküldte a nőt. Hirtelen a nő észrevétlenül kivette a férfi zsebéből a mobiltelefonját, majd távozott. A rendőrök adatgyűjtést végeztek, amelynek eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 28 éves K. Bernadettet, akit kihallgattak. A gyanúsított beismerő vallomást tett.

A rendőrség a hajdúböszörményi lakossal szemben folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal továbbította az ügyészség részére.


Hírfolyam

 

Kidobott drog, begyűjtött vagyon

Talán azt hihették az autóban ülők, hogy a rendőrök nem veszik észre a kocsiból kidobott csomagot. De! A miskolci nyomozók a Készenléti Rendőrség járőreinek támogatásával egy drogdílert, és két társát vették őrizetbe a DELTA Program keretében.

 

Keressük Horváth Dominikot

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 12 éves, izsofalvai fiú eltűnése ügyében.

 

Bűnügyesek, lelkiismeretesek és eredményesek

Egy rendőr és egy rendvédelmi igazgatási alkalmazott is magas szintű szakmai elismerésben részesült Békés vármegyéből. Kiemelkedő szolgálati tevékenységükért tüntette ki őket dr. Töreki Sándor r. vezérőrnagy, bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes Budapesten, a Rendőrségi Igazgatási Központban.