Összesítő Heves megyéből
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába az elmúlt 24 órában kettő személyi sérüléses és három anyagi káros közlekedési balesetről érkezett bejelentés.
A szolgálatot ellátó állomány négy személyt fogott el az ellenük érvényben lévő körözés alapján. Bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt a rendőrök egy személyt állítottak elő. Biztonsági intézkedés egy esetben történt.
A kijárási korlátozásról szóló 71/2020. (III. 27.) Kormányrendeletben szereplő korlátozó intézkedések megszegése miatt 2020. március 28. 0 óra és 2020. április 28. 24 óra közötti időszakban a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén a rendőrök összesen 167 alkalommal éltek a figyelmeztetés lehetőségével, 132 fővel szemben helyszíni bírságot szabtak ki, és 295 szabálysértési feljelentést tettek.