Rendőrkézen a kerékpártolvaj
Egy kerékpártárolóban lezárt állapotban hagyott biciklit tulajdonított el Nagyorosziban egy 22 éves férfi, akit a rétsági rendőrök rövid időn belül elfogtak.

A rendőrségre 2017. április 6-án 22 óra 44 perckor tett egy férfi telefonon bejelentést, miszerint ismeretlen személy eltulajdonította a kerékpárját. A rétsági rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeként megállapították, hogy a bűncselekmény elkövetésével a 22 éves P. Szabolcs gyanúsítható megalapozottan.
A jelenlegi adatok alapján a férfi 2017. április 6-án az esti órákban, Nagyoroszi belterületén, egy kerékpár tárolóban, lezárt állapotban hagyott bicikliről a lakatot egy - erre a célra magával vitt - fogóval levágta. P. Szabolcs a kerékpárt eltulajdonította, azzal otthonába közlekedett, ahol a házkutatáson a rendőrök azt megtalálták és lefoglalták.
A Rétsági Rendőrkapitányságra előállított 22 éves férfit a nyomozók lopás vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.