Rendőrségi hírek Békés megyéből

2014. 10. 07., k - 05:46
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tulajdon elleni szabálysértés és garázdaság Békéscsabán, afgán határsértők Mezőhegyes külterületén.

Békés megyében 2014. október 6-án személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

 

A Békéscsabai Rendőrkapitányság 2014. október 6-án szabálysértési őrizetbe vett egy békéscsabai férfit. A 27 éves U. János az egyik békéscsabai áruházból szeszes italt lopott. A rendőrkapitányság lopással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés miatt három napon belül bíróság elé állíthatja.

 

Garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vett őrizetbe 2014. október 6-án a Békéscsabai Rendőrkapitányság két békéscsabai és egy dobozi férfit. A 21 éves B. Viktor, a 39 éves V. Tibor és a 26 éves Ó. Lajos 2014. október 6-án a hajnali órákban Békéscsabán, egy Dózsa György úti italbolt előtt bántalmaztak egy férfit, aki 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

 

A Battonyai Határrendészeti Kirendeltség járőrei 4 határsértőt fogtak el 2014. október 6-án 8 óra körül Mezőhegyes határában. Az afgán férfiak illegálisan, a zöldhatáron jöttek át Romániából Magyarország területére. Elfogásukat és előállításukat követően idegenrendészeti eljárás indult ellenük, majd a Battonyai Határrendészeti Kirendeltség munkatársai átadták őket a román hatóság képviselőinek. 


Kapcsolódó oldalak