Rendőrségi hírek Békés megyéből

2013. 10. 21., h - 09:05
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Négy közúti közlekedési baleset, egy körözés alapján történt elfogás és büntetőeljárás bolti lopás miatt.

Békés megyében 2013. október 20-án 4 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt. Szabadkígyóson, az Ókígyósi úton letért az útról és járművével egy vízelvezető árok beton falának ütközött egy személygépkocsi vezetője. Gyulán, a Pfiffner Paulina utca és a Temesvári út kereszteződésében személygépkocsi kerékpárúton közlekedő kerékpárossal, Békéscsaba külterületén pedig személygépkocsi és egy segédmotorral közlekedő férfi ütközött össze. Végül 21 óra 20 perc körüli időben Orosháza külterületén kiépített kerékpárúton egy segédmotor vezetője elütötte az előtte vele azonos irányba tartó gyalogost. Ittasság gyanúja két esetben, a Szabadkígyóson fának ütközött autósnál és a késő este Orosháza külterületén balesetet szenvedett gyalogosnál merült fel. A történtek kapcsán összesen négyen sérültek meg, az ütközések körülményeit az illetékes rendőrkapitányságok vizsgálják.

 

A Békéscsabai Rendőrkapitányság 2013. október 20-án őrizetbe vett egy békéscsabai férfit. A 28 éves K. András Viktort az egyik békéscsabai sörözőben igazoltatták. Ennek során az intézkedő rendőrök megállapították, hogy a Békéscsabai Járásbíróság elfogatóparancsot adott ki ellene, így előállították, majd őrizetbe vették.

 

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy férfi ellen a Békéscsabai Rendőrkapitányság. A 35 éves békéscsabai S. Péter a nyomozás adatai szerint 2013. október 19-én az egyik békéscsabai áruházban egy videokameráról levette az áru védelmét szolgáló eszközt, majd a készüléket fizetés nélkül kivitte az üzletből. 


Kapcsolódó oldalak