Rendőrségi hírek Békés megyéből

2014. 08. 30., szo - 07:59
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közúti közlekedési balesetek, elfogás és visszairányítás a határról 2014. augusztus 29-én.

Békés megyében 2014. augusztus 29-én három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre. Kétegyháza külterületén 9 óra 30 perc körül egy segédmotor-kerékpárral közlekedő férfi menet közben rosszul lett, áttért a menetiránya szerinti bal oldali sávba, ahol összeütközött egy személygépkocsival. A motor vezetőjét súlyos sérülés gyanújával szállították kórházba a mentők. Szeghalmon 13 óra körül egy elektromos kerékpárral közlekedő nő elesett és az elsődleges információk alapján könnyű sérülést szenvedett. Békéscsaba Mezőmegyer városrészében 19 óra 25 perc körül egy kerékpáros nekiütközött egy álló tehergépkocsinak. A kerékpáros férfi megsérült, az elsődleges adatatok alapján állapota nem súlyos. A balesetek körülményeit az illetékes rendőrkapitányságok vizsgálják.  

 

A Békéscsabai Rendőrkapitányság 2014. augusztus 29-én őrizetbe vett egy kevermesi férfit. A 41 éves B. Zoltán ellen csalás bűntett miatt a Szolnoki Törvényszék adott ki elfogatóparancsot.

 

A gyulai közúti határátkelőhelyről 2014. augusztus 29-én visszairányítottak Romániába egy román állampolgárt. A 33 éves férfi 17 óra 30 perckor belépésre jelentkezett, de ellenőrzésekor a határrendészek megállapították, hogy az olasz hatóság beutazási és tartózkodási tilalmat rendelt el vele szemben.  Ezért nem léphette át a határt, visszairányították Románia területére.  


Kapcsolódó oldalak