Rendőrségi hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

2014. 01. 24., p - 09:22
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A Vásárosnaményi Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt indított eljárást H. Vilmos 58 éves gemzsei lakos ellen. A férfi 2014. január 23-án egy Gemzse külterületén lévő földterületről jogellenesen szállított el három mázsa akácfát. A rendőrök a szamárfogatot hajtó férfit állampolgári bejelentést követően fogták el, előállították és szabálysértési őrizetbe vették.

 

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Érkerti Rendőrőrse 2014. január 23-án őrizetbe vette P. Katalin 23 éves nyíregyházi lakost, aki ellen a Zalaegerszegi Járásbíróság közokirat hamisítás bűntett elkövetése miatt adott ki elfogatóparancsot.

 

A Fehérgyarmati Rendőrkapitányság 2014. január 23-án szabálysértési őrizetbe vette A. Károly 20 éves tunyogmatolcsi lakost, aki egy közelben lakó ismerősétől tulajdonította el annak mobiltelefonját.

 

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Ibrányi Rendőrőrse 2014. január 23-án szabálysértési őrizetbe vette B. Lászlót és E. Sándort. A 46 és 62 éves helyi férfiakat egy gávavencsellői telephelyen a biztonsági őr érte tetten, amikor három zsákban 130 kg csirketápot próbáltak meg eltulajdonítani.

 

A Budaörsi Járásbíróság csalás miatt kiadott elfogatóparancsa alapján a rendőrök 2014. január 23-án Nyíregyházán vettek őrizetbe egy 27 éves nagykarácsonyi férfit .


Kapcsolódó oldalak