Segítettek a rendőrök

2014. 11. 23., v - 08:16
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Dorogon és Oroszlányban is egy férfi szorult az egyenruhások segítségére.

A földön fekve találtak rá a járőrök az utcán egy 32 éves helybéli férfira Dorogon 2014. november 22-én. Azonnal odasiettek hozzá, felsegítették és egy közeli lépcsőre ültették. Az egyenruhások mentőt hívtak a bajba jutott férfihoz, akik kórházba vitték őt.

Ugyanezen a napon egy 43 éves oroszlányi férfi is a rendőrök segítségére szorult. Az oroszlányi járőrök az utcán találtak rá. A férfi a földön feküdt. Az egyenruhások értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik egészségi állapota miatt kórházba vitték a férfit.

 


Hírfolyam

 

Kavicsos csalók akcióban

Az utcán füvet nyíró férfitől csalt ki 178 000 forintot hamis indokkal egy társaság az egyik Tolna vármegyei településen. Állításuk szerint a fűnyírás miatt felpattanó kavics törte be az autójuk szélvédőjét.

 

Fokozott ellenőrzés

A Záhonyi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Fokozott ellenőrzés

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Édesanyját szúrta meg késsel

Brutális tette után sorsára hagyta édesanyját egy férfi, és bezárkózott a lakásba, de a rendőrök elfogták. Őrizetben van.

 

Kiiktattak egy pécsi dílert

A Siklósi Rendőrkapitányság nyomozói a Mecsek Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival elfogták azt a nőt, aki huzamosabb ideje tudatmódosító szerrel kereskedett Pécsett.

 

Bódultság

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai tíz ittas és két bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból.