Somogy megyei baleseti összesítő

2017. 04. 03., h - 08:06
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában Somogy megyében a rendőrök két könnyű sérüléssel járó és két anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.

Vése külterületén, a 61-es számú főút 64+80-as kilométerszelvényében 2017. április 2-án 18 óra 30 perc körül egy személygépkocsi vezetője egy előtte lassító autónak ütközött. A baleset során 5 ember 8 napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett.

 

Kaposvár belterületén, 2017. április 2-án 19 óra 55 perckor egy személygépkocsi vezetője egy kereszteződéshez érve az „ÁLLJ! Elsőbbségadás kötelező!” jelzőtábla ellenére nem biztosított elsőbbséget a védett útvonalon haladó járműnek és összeütköztek. A baleset következtében az okozó személygépkocsi utasa 8 napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett.

 

Kaposvár belterületén, 2017. április 2-án 9 óra 25 perc körül egy személygépkocsi letért az úttestről és egy parkoló autónak ütközött. A baleset során személyi sérülés nem történt, anyagi kár keletkezett.

 

Siófok külterületén, a 65-ös számú főút 79+200-as kilométerszelvényében 2017. április 2-án 12 óra 5 perc körül egy személygépkocsi letért az úttestről és a vízelvezető árokba hajtott. A baleset során személyi sérülés nem történt, anyagi kár keletkezett.


Hírfolyam

 

Keressük Radics Istvánt

A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 49 éves, hejőbábai férfi eltűnése ügyében.