Telefonon zaklatott

2016. 01. 31., v - 08:50
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az 58 éves férfi ellen bíróság elé állítás javaslatával zárta le a Rétsági Rendőrkapitányság az eljárást.

A Rétsági Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást B. J. 58 éves borsosberényi lakos ellen.
A nyomozás adatai alapján a férfi 2015.október 27. és 2015. december 13. közötti időben egy általa ismert nő mobiltelefonjára napi rendszerességgel és a nap minden szakában több visszahívó sms-t küldött telefonjáról. A sértett részére több mint száz üzenetet küldött a férfi, aki többszöri felszólításra sem fejezte be cselekményét, ezért a nő feljelentést tett a hatóságon. 
A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki B. J.-t, aki a cselekményt elismerte. 
A hatóság a nyomozást a napokban befejezte és az ügy iratait bíróság elé állítás javaslatával továbbították a Balassagyarmati Járási Ügyészségnek. 


Hírfolyam

 

Kocsikat rámolt ki

A szolnoki rendőrök elfogtak egy fiatalkorút, aki a város területén több autóból is lopott. A bíróság letartóztatta.

 

Fokozott ellenőrzés

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Drogprevenció szünet nélkül

A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei bűnmegelőzési rendőrök közel félezer osztályban tartottak előadást a kábítószer-fogyasztás veszélyeiről.

 

Frissen kinevezett rendőrök

71 új tiszthelyettes kezdi meg szolgálatát a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közrendvédelmi Főosztályán.

 

Akcióban a „védelmi csoport”

Egy miskolci nő számlájáról közel négyszázezer forint vált köddé. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság folytatja a küzdelmet az online csalók ellen a Mátrix Projekt keretében.