Vádemelési javaslat
A gyanú szerint cserfát lopott a három parádi férfi.

Egy férfi tett bejelentést a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2015. február 9-én a reggeli órákban, miszerint Parád külterületén egy erdős részben ismeretlen személyek nagyobb mennyiségű cserfát vágtak ki és tulajdonítottak el.
Az intézkedő rendőrök a helyszínen találtak egy személygépkocsit, amelyből az egyedi azonosításra alkalmas jelölések el voltak távolítva. A jármű utasterébe a kivágott fa egy részét bepakolták az ismeretlen elkövetők.
A nyomozók azonosítottak három férfit, majd a házkutatáskor további frissen kivágott cserfa rönköket továbbá a hátrahagyott személygépkocsihoz tartozó alkatrészeket találtak.
L.M. 22 éves, K.K. 23 éves és F.A. 53 éves parádi lakosokat gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt az Egri Rendőrkapitányság Pétervásárai Rendőrőrsén.
Az eljárást a napokban befejezték és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldték az ügyészségnek.