Volt barátnőjét bántalmazta
Egy dunaújvárosi férfi volt barátnőjét és annak gyermekét fenyegette és bántalmazta. A nyomozók vádemelést javasoltak ellene.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya zaklatás vétség és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást O. Géza 43 éves dunaújvárosi lakossal szemben.
Mint arról korábban beszámoltunk a rendőrkapitányságra 2014. április 13-án érkezett bejelentés arról, hogy egy helyi férfi 2014. április 11-e és április 13-a között háromszor is megjelent volt barátnője lakásánál. Ott mindegyik alkalommal fenyegetőzött és a bejelentőt, valamint annak 17 éves gyermekét is megütötte.
A rendőrök elfogták és a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra előállították O. Géza 43 éves helyi lakost. A férfit a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki és bűnügyi őrizetbe vették.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya befejezte az ügyben folytatott nyomozást és illetékes ügyészségen vádemelést javasolt.