Helyi hírek

Meglopták, majd életveszélyesen megfenyegették

Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Székesfehérváron egy férfi autójából eltulajdonították készpénzét, miközben egy vendéglőben tartózkodott, majd amikor a tolvajok után szaladt, azok életveszélyesen megfenyegették. A fehérvári rendőrök még aznap elfogták az elkövetőket.

Garázst tört fel

Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Lopás vétsége elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás az ellen a 15 éves fiú ellen, aki szerszámokat tulajdonított el egy szegedi garázsból 2015. április 8-án.

Gázolajat loptak

Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A csornai nyomozók azonosították a tolvajt és az orgazdát.

Saját édesanyját zsarolta

Budapesti Rendőr-főkapitányság

Vádemeléssel zárult a nyomozás a férfi ügyében.

Engedély nélkül vágták a fát

Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelési javaslattal zárták le az eljárást a három férfi ellen a pásztói nyomozók.

Lezárt ügy: áramlopás Tótkomlóson

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelést javasol a rendőrség egy férfi ellen, aki háza elektromos rendszerét úgy kötötte össze a fővezetékkel, hogy a fogyasztásmerőt megkerülte.