Elvitték a kaput
A hajdúhadházi rendőrök három fiút vettek szabálysértési őrizetbe.
A hajdúhadházi rendőrök három fiút vettek szabálysértési őrizetbe.
Befejezte a nyomozást a Kisteleki Rendőrkapitányság a 19 éves B. Norbert ellen.
Az eltulajdonított értékek egy részét a rendőrök megtalálták, és visszaadták a sértetteknek.
Az elmúlt 24 óra intézkedései számokban.
Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.
A Lovászpatonai Polgárőr Egyesület vezetője tartotta vissza a rendőrök kiérkezéséig azt a 22 éves tényői férfit, aki jogtalanul bement egy helyi ház udvarába. A Pápai Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai elfogták és előállították a magánlaksértőt.
Az 50 éves komádi férfi megszegte a megelőző távoltartás szabályait ezért a rendőrök szabálysértési őrizetbe vették.
A nyíradonyi rendőrök vádemelést javasolnak egy helyi férfi ellen, aki a gyanú szerint megrúgta szomszédját, amitől a sértett az árokba esett.
A debreceni rendőrök elfogtak egy körözött férfit.
Vádemelést javasolnak a kiskunfélegyházi rendőrök azzal a 22 éves férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint ellopott egy elektromos kerékpárt.