Hétvégi országos összesítő
Az elmúlt 72 óra intézkedései számokban.
Az elmúlt 72 óra intézkedései számokban.
A rendőrök három személyt állítottak elő a Szegedi Rendőrkapitányságra.
Nagyegyházán egy gépjárművezetővel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, Polgárdiban bántalmazóval szemben intézkedtek a rendőrök.
Az elmúlt 24 óra eseményei.
Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.
A rendőrök közlekedési baleset miatt intézkedtek Dévaványa külterületén, elfogatóparancs alapján fogtak el körözötteket Orosházán és Sarkadon. A határrendészek egy albán és egy indiai férfit is visszairányítottak a határról.
Az elmúlt 24 órában történt.
Vádemelési javaslattal zárták le a nyomozást a salgótarjáni rendőrök.
Az elmúlt 24 óra hírei.
A tatabányai rendőrök fogták el a 26 éves férfit.