Telefonlopás Szekszárdon
Az elkövető egy mobiltelefon kereskedésnek adta el a lopott készüléket.
Az elkövető egy mobiltelefon kereskedésnek adta el a lopott készüléket.
A szegedi rendőrök befejezték a nyomozást az ellen a férfi ellen, aki egy élelmiszerbolt előtt bántalmazta barátnőjét.
Az elmúlt 24 óra számokban.
Az elmúlt 24 órában történt.
Őrizetben a 21 éves férfi.
Az elmúlt 24 óra intézkedései számokban.
Sárkeszin körözött személlyel szemben intézkedtek, Sáregresen idős asszony életét mentették meg a rendőrök.
Az elmúlt 24 órában történt.
A győri járőrök közúti ellenőrzésre állították meg a gépkocsit.
Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.