Hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből
Az elmúlt 24 órában történt.
Az elmúlt 24 órában történt.
Először a kerékpárt, másodszor a tulajdonost találta a gyanúsított.
Őrizetbe vették a kunszentmiklósi rendőrök azt a 23 éves férfit, aki egy kővel betörte egy parkoló autó ablaküvegét, majd az utastérből ellopott egy pénztárcát.
A nyíradonyi rendőrök bíróság elé állítást javasolnak egy helyi férfi ellen, aki a megalapozott gyanú szerint feltört egy gépkocsit.
Súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset Füzesgyarmaton, szabálysértési őrizet Újkígyóson, körözött elfogása Békésen.
A debreceni rendőrök négy férfit állítottak elő.
Az elmúlt 24 órában történt.
Őrizetbe vették a Csongrád megyei rendőrök azt a 47 éves férfit, aki Szeged belvárosában randalírozott tegnap este.
A Gyöngyösi Rendőrkapitányság kereste eltűnés miatt a 15 éves fiatal lányt.
Székesfehérváron bolti tolvajokkal és körözött személlyel szemben intézkedtek a rendőrök.