Eltette az utcán talált mobiltelefont és el akarta adni
Vádemelési javaslattal zárult annak a 26 éves férfinak az ügyében folytatott nyomozás, aki 2014. augusztus végén talált egy földön heverő közel 100.000 forint értékű mobiltelefont, hazavitte, majd másnap eladásra kínálta az egyik ismerősének.