Befejezték a helyszínelést Albertirsán

2016. 12. 27., k - 10:00
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy személy sérült meg a baleset következtében.

Ahogy arról korábban hírt adtunk, elgázolt egy személyautó egy rokkantkocsival közlekedő személyt 2016. december 27-én 8 óra 10 perckor Albertirsán, a Pesti út 37. szám előtti útszakaszon. 

A baleset következtében egy személy megsérült. A rendőrök a helyszínelést befejezték, az érintett útszakaszon a forgalom ismét zavartalanul haladhat.


Hírfolyam

 

Nem a menzára járt az ételhordóval

A budapesti rendőrök elfogtak és őrizetbe vettek egy férfit, akinek a hűtőszekrényében több mint fél kilogramm kábítószer-gyanús anyagot találtak.

 

Ketten őrizetben, három autó lefoglalva

Kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésével gyanúsítható férfiakat fogtak el a békéscsabai rendőrök Mezőtúron. Egyikük élettársa azt állította, hogy a párja éppen ki akart szállni a drogbizniszből, amikor a hatóság emberei lecsaptak rá. Így végül nem ki, hanem beszállt. Egy rendőrautóba.

 

Kötelező biztosítás nem volt, marihuána viszont igen

Közúti ellenőrzés közben talált marihuánát egy rendőr egy motorosnál Gyulán. A fiatalról kiderült, hogy békéscsabai, középiskolás ismerősétől szerezte az anyagot, és a gyanú szerint mindketten árulták is. A rendőrök őrizetbe vették őket.