Eltiltva és ittasan

2021. 07. 19., h - 08:47
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A kecskeméti rendőrök őrizetbe vették azt a helyi férfit, aki tegnap délután ittasan és a vezetéstől eltiltva közlekedett.

 

Kecskeméten, a Miklós Gyula utcában közlekedett egy személygépkocsi tegnap délután. A rendőrök megállították a járművet, és intézkedés alá vonták annak 30 éves román állampolgárságú sofőrjét. A férfi adatainak ellenőrzése során kiderült, hogy eltiltás hatálya alatt vezetett, valamint az ittasság gyanúja is felmerült, ezért őt előállították.

A kecskeméti tartózkodási hellyel rendelkező külföldivel szemben alkalmazott alkoholszonda az ittasságot igazolta, ezért ellene ittas állapotban elkövetett közúti járművezetés vétség és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetése miatt büntetőeljárás indult.

A férfit a Kecskeméti Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai őrizetbe vették. Kihallgatását követően kezdeményezik bíróság elé állítását.


Hírfolyam

 

Szemtanúk jelentkezését várjuk!

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztály 20801/806/2025. szabálysértési számon folytat eljárást közúti közlekedési baleset miatt.

 

Keressük Szamkó Leonidászt

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 13 éves, izsófalvai fiú eltűnése ügyében.

 

Parfümöket lopott, keressük

A Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11010/921/2025. bűnügyi számon lopás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Rendőrkézen a táskatolvajok

A debreceni rendőrök rövid időn belül elfogtak egy helyi férfit és egy nőt, akik táskákat emeltek el egy vendéglátóhelyen.

 

Szinte mindent vitt, de vége a sorozatnak

Az ózdi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vettek egy helyi tolvajt. Az egyik bűncselekménnyel kapcsolatban a betörő két társát is kihallgatták.

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. június 12-én 0 órától 2025. június 16-án 8 óráig.