Forgalomterelés a 42-es számú főúton

2020. 05. 06., sze - 18:26
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Megnövekedett a határátlépés és a várakozás ideje a román határszakaszon, emiatt a személygépjárművek forgalmának terelésére kell számítani a 42-es számú főúton Hajdú-Bihar megyében.

Tovább erősödött a határforgalom az Ártándi Közúti Határátkelőhelyre vezető úton, emiatt 2020. május 6-án 18 óra 10 perctől a 42-es számú főút 45. kilométerszelvényében Berettyóújfalu és Biharkeresztes között forgalomterelésre kell számítani.

Az Ártánd irányába közlekedő személygépjárműveket Mezősas-Berekböszörmény-Biharkeresztes felé terelik a rendőrök. A tehergépjárművek forgalmát a terelés nem érinti.

Kérjük az arra haladókat, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek!


Hírfolyam

 

Lezárt ügy: rövid ismeretség, gyors rablás

Italozni indult új ismerősével egy szabadszállási férfi, de a találkozó rablással végződött. A támadót néhány órán belül elfogták a rendőrök, és vádemelést javasolnak.

 

Parkban árulta a drogot

A Mezőkövesdi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt folytat eljárást egy 52 éves nővel szemben.

 

Keressük Horváth Dominikot

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 12 éves, izsofalvai fiú eltűnése ügyében.