Halálos baleset történt

2013. 09. 01., v - 06:38
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A balesetben ketten vesztették életüket.

Romonya belterületén a Béke utcában 2013. szeptember 1-jén hajnalban egy személygépkocsi közlekedett Bogád irányából Ellend felé. A Petőfi utcai kereszteződésnél az út jobbra ívelő kanyarulatában, eddig tisztázatlan okból a jármű balra sodródott és letért az útról, majd egy kerítést átszakítva templomnak ütközött.

A baleset következtében a gépjármű utasai közül két személy a helyszínen életét vesztette, egy fő megsérült, őt a mentők kórházba vitték.

A Pécsi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály vizsgálja a baleset körülményeit.

    


Hírfolyam

 

Szemtanúk jelentkezését várjuk!

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztály 20801/806/2025. szabálysértési számon folytat eljárást közúti közlekedési baleset miatt.

 

Keressük Szamkó Leonidászt

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 13 éves, izsófalvai fiú eltűnése ügyében.

 

Parfümöket lopott, keressük

A Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11010/921/2025. bűnügyi számon lopás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Rendőrkézen a táskatolvajok

A debreceni rendőrök rövid időn belül elfogtak egy helyi férfit és egy nőt, akik táskákat emeltek el egy vendéglátóhelyen.

 

Szinte mindent vitt, de vége a sorozatnak

Az ózdi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki, majd őrizetbe vettek egy helyi tolvajt. Az egyik bűncselekménnyel kapcsolatban a betörő két társát is kihallgatták.

 

Fokozott ellenőrzés

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. június 12-én 0 órától 2025. június 16-án 8 óráig.