Ismét járható az M3-as autópálya Gödöllőnél

2015. 12. 10., cs - 20:40
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök befejezték a helyszínelést.

Mint arról korábban hírt adtunk, eddig tisztázatlan okból borult fel egy tehergépkocsi 2015. december 10-én 19 óra 30 perc körüli időben az M3-as autópálya főváros felé vezető oldalán a 30-as kilométerszelvényben.

 

A baleset következtében a jármű vezetője megsérült.

 

A helyszínelést a Gödöllői Autópálya Alosztály munkatársai befejezték, a forgalom ismét zavartalanul haladhat.


Hírfolyam

 

Meglett a lopott bicikli

A hódmezővásárhelyi rendőrök kamerafelvételek elemzésével azonosítottak egy helybéli kerékpártolvajt.

 

Elbújni próbált, bilincs lett a vége

Hiába nyomta tövig a gázt, és bújt el a búzatáblába, a komáromi rendőrök elől nem menekülhetett az a férfi, aki 6 év börtönbüntetését próbálta megúszni.

 

Megverték és kirabolták

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság nyomozói fél órán belül kézre kerítették mind az öt fiatalt, akik a bűncselekmény elkövetésével gyanúsíthatók.

 

Bűnmegelőzési tábor harminckettedszerre

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya, a Győr Városi Kábítószerügyi Egyeztető Fórum támogatásával idén 32. alkalommal szervezi meg bűnmegelőzési ifjúsági táborát, amelyre június 23-27. között kerül sor.

 

Állatkínzásért kell felelnie

Kétségbeesett nyüszítés ébresztette fel a gazdit – súlyos sérülést szenvedett a közepes testű kutya, miután szomszédja bottal támadt rá.