Lezuhant egy vitorlázó repülő Kaposújlakon

2016. 08. 27., szo - 16:02
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A jármű vezetője megsérült.

Kaposújlak település területén, egy mezőgazdasági területre 2016. augusztus 27-én 14 óra 29 perc körül – eddig tisztázatlan körülmények között – lezuhant egy vitorlázó repülőgép. A baleset következtében a repülőt vezető 72 éves férfi megsérült, őt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.  A baleseti helyszínelés folyamatban van.


Hírfolyam

 

Udvarában nevelgette

A zalai rendőrök elfogtak egy marihuánatermesztéssel gyanúsított férfit.

 

Egy lépésre volt a tragédiától

A Miskolci Rendőrkapitányság Avasi Rendőrőrs járőreinek lélekjelenlétüknek köszönhetően sikerült megelőzni egy tragédiát július 19-én.

 

Fokozott ellenőrzés

A Keszthelyi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2025. július 25-én 8 órától 2025. július 26-án 8 óráig.

 

Nem adott magyarázatot

Több mint száz késszúrással végzett alkalmi ismerősével egy férfi a XVIII. kerületben. Két nappal később maga tett bejelentést a rendőrségen. 

 

Viccesnek tartották

A keszthelyi rendőrök pár nap alatt azonosították és kihallgatták a két fiatalt, akik egy szórakozóhely felrobbantásával fenyegetőztek.