Torlódás az M1-es autópályán Hegyeshalomnál

2017. 09. 03., v - 16:10
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A megnövekedett forgalom miatt torlódnak a gépjárművek a hegyeshalmi határátlépési pont közelében.

Az erősödő forgalom miatt - 2017. szeptember 3-án 16 órára – 4 kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópályán Hegyeshalom közelében, ezért az erre közlekedőknek a határátlépési pontnál történő áthaladás lassulására kell számítani. Kérjük a gépjárművezetőket, hogy az Ausztriába történő határátlépéshez - lehetőség szerint – válasszák az M15-ös autóúton a rajkai, illetve a soproni, vagy a vámosszabadi határátlépési pontokat!

 

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság kéri továbbá, hogy a gépjárművezetők fokozott odafigyeléssel közlekedjenek az autópálya érintett szakaszán, továbbá, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről!

 

Torlódás az M1-esen Hegyeshalom közelében.


Hírfolyam

 

Beszámolók napja

A Nógrád Vármegyei Önkormányzat Közgyűlése, valamint Balassagyarmat és Pásztó Város Önkormányzatának közgyűlése is elfogadta a vármegyei rendőr-főkapitányság illetve a rendőrkapitányságok vezetőinek 2024. évi beszámolóját.

 

Szakmai nap az együttműködés és az innováció jegyében

A vezetői hatékonyság növelése, korszerű menedzsment technikák, módszerek megismertetése, továbbá az integráns személyiséggel rendelkező vezetői munkához nélkülözhetetlen stratégiai kompetenciák fejlesztése állt a középpontjában a május 29-én Gárdonyban tartott szakmai napnak.

 

Azonnal segítettek

Szirénázó rendőrautóval vezették fel a készenléti rendőrök a kórházi ellátásra szoruló férfit.

 

Véget ért a bújócska

A dunakeszi rendőrök elfogták azt az 52 éves férfit, aki a bíróság ítéletét követően megpróbált elrejtőzi.