Zavartalan a forgalom az M7-es autópálya zalai szakaszán
Autójával szalagkorlátnak ütközött, majd a vízelvezető árokba csapódott egy nő az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán, a zalakomári kihajtónál.

A fiatal nő az elsődleges orvosi vélemény szerint életveszélyesen megsérült, mentőhelikopter vitte a kaposvári kórházba.
A zalai rendőrök 16 órakor befejezték a helyszínelést, és újra megindult a forgalom az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán. A baleset 2015. január 9-én 13 óra 30 perckor a 190+400-as kilométerszelvényben történt.
Forrás: www.utadat.hu
A rendelkezésre álló adatok szerint a 21 éves nő Opel Corsa típusú személyautójával közlekedett Nagykanizsa irányából Budapest felé, amikor eddig még tisztázatlan körülmények között a zalakomári kihajtónál átszakította a szalagkorlátot, majd a vízelvezető árokba csapódva állt meg.
A helyszínelés idejére a zalai rendőrök lassították a forgalmat az érintett útszakaszon, amely 16 órakor indult meg újra.