Fővárosért emlékzászló díj

2015. 11. 17., k - 16:52
ORFK Kommunikációs Szolgálat

Elismerés a készenléti rendőröknek.

Fővárosért emlékzászló díjat kapott 2015. november 17-én a Készenléti Rendőrség a főváros közterületeinek rendeltetésszerű használata érdekében végzett áldozatos munkájáért, valamint a kiemelt rendezvények, sportesemények biztonságos lebonyolításában való közreműködéséért.

A díjat Tarlós István, Budapest főpolgármestere adta át ünnepélyes keretek között dr. Balogh János rendőr vezérőrnagy, a Készenléti Rendőrség parancsnoka részére.

 


Hírfolyam

 

Hamarosan tiszavirágzás

A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság idén is kiemelt figyelmet fordít a Tisza-folyó élővilágának védelmére, különösen a védett fajokra.

 

Drogos triumvirátus

A gödöllői rendőrök elfogták azt a három férfit, akik Isaszegen termesztettek füvet.

 

Továbbra is a legfontosabb a megelőzés

A Delta Program keretében Tolna vármegyében is kiemelt hangsúlyt fordítanak a rendőrök a prevencióra, ezért valamennyi iskolába ellátogatnak, ahol mind a diákokat, mind szüleiket és a pedagógusokat tájékoztatják a kábítószerek veszélyeiről.