Közös ellenőrzés

2023. 05. 09., k - 13:08
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúböszörményi rendőrök a társszervekkel együtt ellenőrizték a horgászokat.

A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság munkatársai halőrökkel, mezőőrökkel és polgárőrökkel tartottak összehangolt halászati ellenőrzést 2023. május 6-án. Az egyenruhások a Keleti-főcsatornán ellenőrizték a pecásokat, amely során több mint 200 horgászt igazoltattak. A többség betartotta a szabályokat, míg 7 főt figyelmeztettek és 10 személlyel szemben feljelentést tettek. A horgászok a jövőben is számíthatnak hasonló jellegű ellenőrzésekre.


Kapcsolódó oldalak

Hírfolyam

 

Besurranót keresünk

A budapesti rendőrök az állampolgárok segítségét kérik ismeretlen tettes azonosításához.

 

Megszűnt az útlezárás

Befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés a 21-es számú főút 41-es kilométerszelvényében történt balesetnél.

 

Hosszú a lista

Két kenderesi fiatal folyamatosan lopott, a fiatalabbik volt, hogy egy nap három helyen is járt bűnös szándékkal. Most a fogdán várja a bíróság döntését sorsáról.

 

Pórul járt eladók

A napokban két Tolna vármegyei sértettől közel tízmilliót csaltak ki ismeretlenek.

 

Teljes útlezárás a 21-es számú főúton

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetnél helyszínelnek a rendőrök a 21-es számú főúton Bátonyterenye és Mátraverebély közötti útszakaszon a Hatvan irányába haladó forgalmi sávokban.