Le kellett emelni a rácsot is, hogy bejussanak

2015. 01. 10., szo - 11:21
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy bajba jutott 65 éves férfi segítségére siettek a hajdúszoboszlói rendőrök.

Az egyik helyi polgárőr 2015. január 9-én 17 órakor telefon tett bejelentést a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, mert Hajdúszoboszlón, a Csatornakertben nem tud bejutni a barátja házába és a bent tartózkodó férfi hangján hallja, hogy nagy fájdalmai vannak. A rendőrök a bejelentést követően azonnal a helyszínre siettek, ahol a polgárőr elmondta, hogy szerinte a barátját rosszul van, őt körülbelül két hete nem látta és sehogy nem tud bejutni a házba sem.   

A rendőrök értesítették a mentőszolgálat munkatársait, valamint megpróbálták felvenni a házban tartózkodóval a kapcsolatot. A sikertelen próbálkozás után a Hajdúszoboszlói Rendőrkapitányság munkatársai leemelték az ajtóról a külső rácsot és bementek a házba. A járőrök bent meglátták az ágyon fekvő, teljesen legyengült 65 éves férfit, akit a kihűlés veszélye fenyegetett. Az időközben a helyszínre érkező mentők a helyi lakost kórházba vitték a további ellátása érdekében.

 


Hírfolyam

 

Eltűnt Juhász Jánosné

A zalaegerszegi rendőrök nagy erőkkel keresik a 90 éves helyi asszonyt, aki orvosi segítségre szorulhat.

 

Elfutni nem érdemes

A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztály egyenruhásai egy 27 éves férfit fogtak el. Elfogatóparancs volt érvényben ellene, ruhája drogot rejtett, és fogyasztott is.