Tragédiát előztek meg a rendőrök
Bejelentés érkezett a rendőrségre, miszerint egy fiatal fiú végzetes lépésre készül, és a vonat elé akar ugrani.

Azonnal rendőrök indultak Tiszalúc vasútállomásra, azonban nem találták meg a helyszínen a fiút. A Szerencsi Rendőrkapitányság Taktaharkányi Rendőrőrsének munkatársai felvették a kapcsolatot a hozzátartozókkal, akik megadták a fiatal telefonszámát is.
Kollégánk végig a vonalban maradt a kétségbeesett fiúval, folyamatosan beszélt vele, igyekezett megnyugtatni, és meggyőzni arról, hogy van segítség és megoldás.
Időközben a járőrök feltételezett tartózkodási helyére, a Taktaharkány és Tiszalúc közötti vasúti pályaszakaszra indultak, miközben a rendőrség értesítette a vasúttársaságot is, hogy a vonatok ezen a szakaszon lassítva közlekedjenek.
Néhány perccel később újabb információ érkezett, miszerint a fiatal előjött Tiszalúcon egy bokros területről, és felszállt egy vonatra. A járőrök a szerelvény megállásakor, Taktaharkány állomáson biztonságban megtalálták a fiút.
Értesítették a hozzátartozókat, a mentősök pedig kórházba szállították a fiatalembert további kivizsgálás céljából.
A rendőrök gyors és összehangolt intézkedése ezúttal egy emberéletet mentett meg.