Életet mentettek a rendőrök Szekszárdon
Gyors és szakszerű beavatkozásuknak köszönhetően egy bajba jutott fiatal nő időben segítséget kapott.
A fiatal elmondta, hogy egy szakítás miatt került nehéz lelkiállapotba. Az egyenruhások a mentősök kiérkezéséig folyamatosan mellette maradtak, igyekeztek megnyugtatni, valamint figyelemmel kísérték az állapotát.
A mentők a helyszíni ellátást követően kórházba szállították a nőt, ahol további egészségügyi ellátásban részesült.
Az eset ismét rámutat arra, hogy a rendőrök nemcsak a közrend és a közbiztonság fenntartásában, hanem a sürgős segítséget igénylő helyzetekben is kiemelkedő szerepet töltenek be. A gyors reagálásnak és az összehangolt munkának köszönhetően a fiatal nő időben szakszerű ellátáshoz juthatott.
Amennyiben bajba került, tárcsázza a 112-es segélyhívót, vagy üsse be az ingyenes 06-80-810-600-as számot éjjel-nappal!