Értékeltek, elismertek és megterveztek

2013. 12. 11., sze - 16:27
ORFK Kommunikációs Szolgálat

Országos értékelő és a jövő évi feladatokat koordináló sportértekezletet tartottak az ORFK RSZKK létesítményében. A rendezvény keretében díjakat és elismeréseket is átadtak számos munkatárs részére.

Az Országos Rendőr-főkapitányság Rendészeti Szervek Kiképző Központja Vágóhíd utcai telephelye adott helyszínt 2013. december 11-én a rendészeti szervek szakmai és szolgálati feladatokat elősegítő fizikai felkészítéssel és sportszervezéssel foglalkozó, lőkiképzési és intézkedéstaktikai és a gépjármű-vezetéstechnikai kiképzők részvételével megrendezett országos értekezletnek. A konferencián a résztvevők tanácskoztak a 2014. évben tervezett feladatokról is és elismeréseket adtak át a rendészeti szervek állományában kiemelkedő kiképzési tevékenységet, vagy sporteredményt elérő munkatársak részére.

A rendezvény keretében átadták a 2013. évi országos pontszerző bajnokságok díjait is, melyeket a számos dobogós helyezést elérő munkatárs nagy örömmel vett át.


Hírfolyam

 

Kavicsos csalók akcióban

Az utcán füvet nyíró férfitől csalt ki csaknem 180.000 forintot hamis indokkal egy társaság az egyik Tolna vármegyei településen. Állításuk szerint a fűnyíróból felpattanó kavics törte be az autójuk szélvédőjét.

 

Fokozott ellenőrzés

A Záhonyi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Fokozott ellenőrzés

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

 

Édesanyját szúrta meg késsel

Brutális tette után sorsára hagyta édesanyját egy férfi, és bezárkózott a lakásba, de a rendőrök elfogták. Őrizetben van.

 

Kiiktattak egy pécsi dílert

A Siklósi Rendőrkapitányság nyomozói a Mecsek Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival elfogták azt a nőt, aki huzamosabb ideje tudatmódosító szerrel kereskedett Pécsett.

 

Bódultság

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai tíz ittas és két bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból.

 

A sofőr tanút keressük!

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság 20000/18010/2025. ideiglenes számon indított eljárást egy halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset miatt.