Közgyűlési beszámoló Győr-Moson-Sopron megyében
A Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat Közgyűlése 2015. április 24-én egyhangú igennel fogadta el a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének beszámolóját.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat Közgyűlése 2015. április 24-én egyhangú igennel fogadta el a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének beszámolóját.
Az elmúlt 24 órában 33 külföldit fogtak el a rendőrök Győr-Moson-Sopron megyében.
Gyalogosan akartak Ausztriába jutni.
Hegyeshalom térségében a műszaki mentés is befejeződött.
Egy tehergépkocsi szakította át a szalagkorlátot.
Közel ötezer diák vett részt az eseményen.
Egy tehergépkocsi és egy motorkerékpár ütközött.
A rendőrök a baleset helyszínelését befejezték.
A mosonszolnoki elágazónál két személygépkocsi ütközött.
A vonatkísérő járőrök Hegyeshalomban szállították le a vonatról a külföldieket.