Legfrissebb híreink

Bukott egy encsencsi díler

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök több mint 4,5 millió forint értékű arany ékszert foglaltak le egy 39 éves férfitól.

Drogterjesztőket fogtak el

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A nyomozók a DELTA Program keretében vettek őrizetbe két újszászi férfit, akik új pszichoaktív anyagot árultak.

Fokozott ellenőrzés

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Záhonyi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

Nyíregyházi rablók őrizetben

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták azt a két debreceni férfit, akik előre megbeszélték, hogy lopni mennek Nyíregyházára.

Késsel rendezett vita Kántorjánosiban

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrség őrizetbe vette a tettest emberölés kísérlete bűntett gyanújával.

Lekapcsolták a győrteleki dílereket

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A DELTA Program keretében őrizetbe vett gyanúsítottak a lakókörnyezetükben árulták a drogot, családjaik az így szerzett jövedelemből éltek.