Legfrissebb híreink

Zsaruk a körzetből: Rakamazi a javából

Zsaru Magazin

Stomp Zoltán főtörzszászlós sváb ősei a XVIII. század közepén telepedtek meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei városban, amelynek biztonságát szívügyének érzi. Itt született, itt járt iskolába, itt alapított családot, rendőrtanulóként a Rakamazi Rendőrőrsön volt gyakorlaton, és itt kezdte meg szolgálatát, méghozzá bámulatos eredményességgel.

Külföldön robbantott

Budapesti Rendőr-főkapitányság

A BRFK és a Nemzeti Védelmi Szolgálat összehangolt műveletének eredményeként fogták el a magyar rendőrök Budapesten azt a szlovák állampolgárt, akit hazájában több ATM-robbantással gyanúsítanak.

Új parancsnok a Készenléti Rendőrség élén

Készenléti Rendőrség

Magyarország belügyminisztere a KR parancsnoki beosztásába, műveleti országos rendőr-főkapitányhelyettesnek dr. Markó Attila István r. dandártábornokot nevezte ki.

Betört, lopott, lebukott

Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hiába próbálta kiiktatni a kamerákat, hamar a rendőrök látókörébe került az az 53 éves férfi, aki egy kisbéri zöldség-gyümölcs kereskedésből élelmiszereket és műszaki cikket vitt el.

Tetten értek egy laskodi dílert

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Mezőőr lepett meg egy kábítószer-kereskedőt és a vevőjét eladás közben.

Pénztárcával kezdte, fogdán végezte

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Több lopás elkövetésével gyanúsítható férfit vettek őrizetbe a rendőrök Gyulán. Először egy pénztárcát lopott, végül egy irodaházba tört be. Már nincs szabadlábon.