Baleset az M1-esen Győr térségében

2018. 05. 18., p - 11:03
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szalagkorlátnak ütközött és felborult egy autó a Hegyeshalom felé vezető oldalon.

Közúti közlekedési baleset történt 2018. május 18-án 10 óra 54 perckor az M1-es autópálya 118. kilométerszelvényében, a Hegyeshalom felé vezető oldalon. Eddig tisztázatlan okok és körülmények között egy autó szalagkorlátnak hajtott, majd felborult és a külső, valamint a leállósávot foglalja el. A balesetben - az elsődleges információk szerint - nem sérült meg senki. Az érintett szakaszon a forgalom rendőri irányítás mellett a belső sávban halad.

Kérjük az erre haladó gépjárművezetőket, hogy a baleset helyszínén fokozott figyelemmel közlekedjenek!

Forgalomkorlátozás baleset miatt az M1-esen Győr térségében.


Hírfolyam

 

Már minden múzeum gőzerővel készül az ország legnagyobb kulturális rendezvényére

Szombaton végre elérkezik a nyár legjobban várt programja, hazánk legnagyobb és legnépszerűbb kulturális eseménye: a Múzeumok Éjszakája, amelyre országszerte közel 470 helyszínen, több mint 2900 kulturális programmal várják az érdeklődőket. A múzeumokban már felkészültek a látogatók fogadására, a Rendőrmúzeumban például a kutyás és lovas bemutatókat próbálják, a kiállításra szánt járművek pedig már felsorakoztak az udvaron, hogy június 21-én az „éjszakázók” betekinthessenek a rendőrség kulisszái mögé.

 

Régi módszer új köntösben

Rendőrnek adta ki magát az a telefonáló, aki egy idős férfitól csalt ki több millió forintot. A Mátrix Projekt keretében folytatjuk a harcot a kibercsalók ellen.

 

Rendőrkézen a kajaktolvaj

A balatonfüredi rendőrök elfogtak egy 30 éves győri férfit, aki egy nyaralót tört fel sporteszközökért.