Halálos baleset a 61-es számú főútvonalon

2017. 09. 09., szo - 21:48
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kisbusz gázolt el egy kerékpárost Kaposhomok külterületén.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján 2017. szeptember 9-én 21 óra körül a 61-es számú út 108+500. kilométerszelvényénél haladt kerékpárjával egy férfi, amikor - eddig tisztázatlan körülmények között - elütötte egy kisbusz. A kerékpáros olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A balesettel érintett útszakaszon a forgalom rendőri irányítás mellett félpályán halad.

Kérjük az arra közlekedők fokozott figyelmét, türelmét!

A közúti közlekedési baleset helyszíne és félpályás útlezárás


Hírfolyam

 

77, több mint hat tucat

A tamási rendőrök Keszőhidegkúton néhány óra alatt 77 gyorshajtóval szemben intézkedtek. Akadt olyan, aki a megengedett sebesség több mint duplájával repesztett lakott területen. Volt olyan sofőr is, aki egy intézkedés alkalmával 12 közlekedési előéleti pontot gyűjtött össze, s akadt olyan is, aki alig negyed óra alatt kétszer hajtott el túl gyorsan a sebességet mérő rendőrök előtt.

 

Lezárták a fiatalkorú rabló ügyét

A kiskunhalasi nyomozók vádemelést javasolnak egy 17 éves fiú ellen, aki a sértett könnyelműségét kihasználva komoly bűntényt követett el.

 

Összesítés

Intézkedések a keddi jogellenes gyűléssel kapcsolatban.

 

Telefonlopás után zsarolással próbálkoztak

Egy kecskeméti férfitól ismerőse lopta el a mobilját. A készüléket később pénzért adta volna vissza a tulajdonosnak a tolvaj társa, egy férfi. A rendőrök mindkettőjüket elfogták, a telefont pedig visszaadták.