Halálos baleset Pécs határában

2017. 11. 11., szo - 22:11
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy személygépkocsi ütött el egy gyalogost az 57-es számú úton.

Egy személyautó 2017. november 11-én 21 óra 30 perc körül eddig ismeretlen okból elütött egy gyalogost Pécs határában, a Postavölgyi út és a Kanizsai Dorottya út kereszteződésében. A balesetben a gyalogos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök az utat teljes szélességében lezárták, kerülni a Kemény Zsigmond utca felé tudnak az arra közlekedők.

teljes útlezárás


Hírfolyam

 

Már minden múzeum gőzerővel készül az ország legnagyobb kulturális rendezvényére

Szombaton végre elérkezik a nyár legjobban várt programja, hazánk legnagyobb és legnépszerűbb kulturális eseménye: a Múzeumok Éjszakája, amelyre országszerte közel 470 helyszínen, több mint 2900 kulturális programmal várják az érdeklődőket. A múzeumokban már felkészültek a látogatók fogadására, a Rendőrmúzeumban például a kutyás és lovas bemutatókat próbálják, a kiállításra szánt járművek pedig már felsorakoztak az udvaron, hogy június 21-én az „éjszakázók” betekinthessenek a rendőrség kulisszái mögé.

 

Régi módszer új köntösben

Rendőrnek adta ki magát az a telefonáló, aki egy idős férfitól csalt ki több millió forintot. A Mátrix Projekt keretében folytatjuk a harcot a kibercsalók ellen.

 

Rendőrkézen a kajaktolvaj

A balatonfüredi rendőrök elfogtak egy 30 éves győri férfit, aki egy nyaralót tört fel sporteszközökért.

 

Napfényből hűvösre

Kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítják a balassagyarmati zsaruk azt a váci férfit, akit a DELTA Program keretében fogtak el a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.