Megszűnt a forgalomkorlátozás a 25-ös számú főúton

2019. 04. 05., p - 13:45
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Befejeződött a kamion műszaki mentése.  

Mint arról korábban beszámoltunk, 2019. április 5-én a reggeli órákban elakadt egy kamion Eger és Kerecsend között.

A műszaki mentés idejére teljes útlezárás volt érvényben az érintett útszakaszon, amely 13 óra 30 perckor befejeződött, zavartalanul halad a forgalom.


Hírfolyam

 

Fokozott ellenőrzés

A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság fokozott ellenőrzést tart 2025. június 13-án 00.00 órától június 13-án 24:00 óráig.

 

A megelőzés jegyében

Színvonalas előadás és pódiumbeszélgetés mellett számos kiállító is részt vett a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság által szervezett Kibermajálison.

 

Demonstrációt szimuláltak

Közös képzést szervezett a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft. bátaapáti létesítménye, melyen közreműködőként a palánki Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum közszolgálati technikus képzésben tanuló diákjai is részt vettek.