Megszűnt a forgalomkorlátozás az M1-es autópályán

2018. 05. 21., h - 19:20
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bőny térségében, az autópálya 111-es kilométerszelvényénél minden forgalmi sávban zavartalanul halad a forgalom.

Befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés azon az útszakaszon, ahol korábban anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset történt.

Az érintett útszakaszon a forgalom - mindkét forgalmi sávban - újra zavartalanul haladhat.

 


Hírfolyam

 

Már minden múzeum gőzerővel készül az ország legnagyobb kulturális rendezvényére

Szombaton végre elérkezik a nyár legjobban várt programja, hazánk legnagyobb és legnépszerűbb kulturális eseménye: a Múzeumok Éjszakája, amelyre országszerte közel 470 helyszínen, több mint 2900 kulturális programmal várják az érdeklődőket. A múzeumokban már felkészültek a látogatók fogadására, a Rendőrmúzeumban például a kutyás és lovas bemutatókat próbálják, a kiállításra szánt járművek pedig már felsorakoztak az udvaron, hogy június 21-én az „éjszakázók” betekinthessenek a rendőrség kulisszái mögé.

 

Régi módszer új köntösben

Rendőrnek adta ki magát az a telefonáló, aki egy idős férfitól csalt ki több millió forintot. A Mátrix Projekt keretében folytatjuk a harcot a kibercsalók ellen.

 

Rendőrkézen a kajaktolvaj

A balatonfüredi rendőrök elfogtak egy 30 éves győri férfit, aki egy nyaralót tört fel sporteszközökért.