Megszűnt a forgalomkorlátozás az M6-os autópályán

2021. 09. 29., sze - 22:52
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ráckeresztúrnál újra zavartalan a forgalom.

A rendőrök 22 óra 40 perckor befejezték a helyszínelést és a műszaki mentést az M6-os autópálya 33-as kilométerszelvényében. Valamennyi forgalmi sávban zavartalan a közlekedés.


Kapcsolódó oldalak

Hírfolyam

 

Helikopter az M5-ös sztráda felett

Motoros rendőrök és szolgálati helikopter bevonásával folytatta a fokozott ellenőrzést a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság az M5-ös autópályán.

 

Lezárták: 13 balhé lett a vége

Jelenleg is letartóztatásban van az a 20 éves fiatal, akit a bajai rendőrök még májusban vettek őrizetbe tucatnyi lopás miatt. Most befejezték az ügy vizsgálatát, és vádemelést javasolnak a gyanúsított ellen.

 

Sikeres ellenőrzést tartottak a rendőrök

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2023. szeptember 28-án délelőtt az illegális migráció és az ahhoz kapcsolódó más jogellenes cselekmények felfedése érdekében nagyszabású összehangolt akciót hajtott végre.