Megszűnt az útlezárás a 73-as főúton

2023. 05. 01., h - 19:00
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök befejezték a közlekedési baleset helyszínelését.

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, 2023. május 1-én 16 óra 45 perc körül a 73-as számú főúton a 0-100 méter szelvényben közlekedési baleset történt. A 71-es főút irányából Csopak irányába közlekedő motorkerékpáros neki ütközött az előtte balra kanyarodó személygépjárműnek. A baleset során a 48 éves motorkerékpárt vezető férfi súlyosan megsérült.

A baleset helyszínelése véget ért, az érintett útszakaszon a forgalom ismét zavartalanul halad.

 

 


Hírfolyam

 

Fokozott ellenőrzés

Budapest rendőrfőkapitánya fokozott ellenőrzést rendelt el a főváros teljes területére.

 

Vissza az életbe

A nagykanizsai járőr jó helyzetfelismerésének és az újraélesztési technikák szakszerű alkalmazásának is köszönhető, hogy még mindig családja körében lehet egy férfi.

 

Ideiglenes forgalomkorlátozás Budapesten

Delegációk közlekedése miatt 2025. május 22-ig megváltozik a forgalmi rend. A Budapesti Rendőr-főkapitányság a delegációk közlekedésének idejére úgynevezett dinamikus zárást alkalmaz, ami azt jelenti, hogy mindig csak azt az útszakaszt és csak annyi ideig zárják le, ahol – és ameddig – a védett járművek áthaladása miatt feltétlenül szükséges.