Forgalomkorlátozás Budapest II. és IX. kerületében

2020. 10. 16., p - 20:21
Budapesti Rendőr-főkapitányság

Delegáció miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz 2020. október 19-én Budapest II. és IX. kerületében.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy az alábbi forgalmirend-változás lép életbe a főváros területén.

 

Tilos megállni!

2020. október 19-én 6 órától

2020. október 19-én 11 óráig a Budapest IX.,

Vágóhíd utca 15. szám előtt 50 méter hosszan.

 

2020. október 19-én 8 órától

2020. október 19-én 14 óráig a Budapest II.,

Ganz utca páros oldalán, a Fő utca és a Bem rakpart között.

 

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy a megváltozott forgalmi rend szerint, fokozott figyelemmel közlekedjenek!

 

​ 

 


Hírfolyam

 

Eltereléssel felfüggesztve

Az ózdi rendőrök három kábítószer-használóval szemben zárták le a vizsgálatot a DELTA Program keretében.

 

Kifosztás bűntett miatt keressük

A Komáromi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11030/432/2025. bűnügyi számon kifosztás bűntett miatt folytat eljárást.

 

Saját csapdájuk fogságában

Az emődi rendőrök az illegális tevékenységet rögzítő vadkamera felvételei alapján azonosították az orvvadászokat.

 

Besurranás

Karikagyűrűt lopott két férfi Egyházasfalun, a rendőrök rövid időn belül elfogták őket.

 

Drogériából lopott

A Dorogi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri az ismeretlen elkövető azonosításában.