Ideiglenes forgalomkorlátozás Budapest több kerületében

2019. 02. 25., h - 15:45
Budapesti Rendőr-főkapitányság

Delegáció miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz 2019. február 26-án és február 27-én Budapest II. és V. kerületében.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy az alábbi forgalmirend-változás lép életbe a főváros területén.

 

Tilos megállni!

2019. február 26-án 20 órától

2019. február 27-én 13 óráig a Budapest V.,

Apáczai Csere János utca mindkét oldalán az Eötvös tér és a Wekerle Sándor utca között,

 

2019. február 27-én 13 órától

2019. február 27-én 21 óráig a Budapest V.,

Apáczai Csere János utcában a Hotel Intercontinental mellett,

 

2019. február 27-én 6 órától

2019. február 27-én 16 óráig a Budapest II.,

Ganz utca páros oldalán.

 

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kéri a járművezetőket, hogy a megváltozott forgalmi rend szerint, fokozott figyelemmel közlekedjenek!

 


Hírfolyam

 

Bilincsben vitték el az edzőteremből

A Dabasi Rendőrkapitányság nyomozói elfogtak egy örkényi férfit, aki otthonában edzőtermet üzemeltetett, de közben többféle kábítószerrel is kereskedett.

 

Lezárt ügy: rövid ismeretség, gyors rablás

Italozni indult új ismerősével egy szabadszállási férfi, de a találkozó rablással végződött. A támadót néhány órán belül elfogták a rendőrök, és vádemelést javasolnak.