Megnyitott a Keszthelyi Bűnmegelőzési Iroda

2022. 07. 04., h - 14:24
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Balaton partján a fiatalok is segítik a keszthelyi rendőrök munkáját az idegenforgalmi szezonban.

A rendőrség szakmai irányítása mellett Keszthelyen, az Energia téren is megnyílt 2022. július 4-én a bűnmegelőzési iroda, ahol 60 önkéntes diák segíti a nyári idegenforgalmi szezonban az egyenruhások munkáját a Balatonon.

A rendőrök felügyelete mellett egészen augusztus végéig tart nyitva az iroda, ahol különböző bűnmegelőzési munkát végeznek a fiatalok; a strandokon és a belvárosi parkolókban szórólapokkal hívják fel a figyelmet a vagyonvédelemre, valamint információval látják el a nyaraló vendégeket és a városba érkező turistákat.


Hírfolyam

 

Épségben került elő

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság munkatársai megtalálták az idős asszonyt, akit polgárőrök és családtagok is kerestek, majd átadták a mentősöknek.

 

Ghighi talált valamit!

A drogterjesztőt az utcán fogták el a rendőrök – több mint 8 millió forint értékű kábítószert foglaltak le tőle.