Fizikai alkalmazott (segédmunkás) (állatgondozó) - Készenléti Rendőrség

2022. 12. 28., sze - 13:22

A Készenléti Rendőrség Parancsnoka

állást hirdet

a Készenléti Rendőrség

Különleges Szolgálatok Igazgatósága

Bevetési Főosztály III.

Lovas és Kutyás Szolgálati Osztály

Lovas Alosztály

állományába

munkaviszonyba

fizikai alkalmazott (segédmunkás)

(állatgondozó)

munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama és jellege: határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye:                      Készenléti Rendőrség

Lovas Alosztály elhelyezési körlete

1087 Budapest, Mosonyi utca 5-7.

Munkaidőrend: a munkavégzés nappali, vagy esti időszakban történik, 12 órás munkanapokban.

Bérezés és juttatások: a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján

                          (cafeteria bruttó 200 000 Ft/év)

A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:

A Készenléti Rendőrség vagyonkezelésében lévő lovak szakszerű gondozása, takarmányozása és mozgatása mellett az istálló higiéniai rendjének fenntartása, a szerszámok és felszerelések alapvető karbantartása és a lovak egészségügyi ellátásában történő segédkezés.

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet, melyet 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolni
  • egészségi alkalmassági követelményeknek való megfelelés
  • jó fizikai kondíció

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • vezetői engedély megléte
  • szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek, elektronikus levelezési cím, ügyfélkapu rendszer ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • együttműködő képesség
  • megfelelő kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, kiváló stressztűrő képesség
  • minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság)
  • precíz önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • problémamegoldó képesség

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Az állásra a közzététel napjától lehet jelentkezni.

A munkakör az alkalmassági vizsgálatoktól függően várhatóan legkorábban 2023. február 01-jei hatállyal – 3 hónap próbaidő előírásával – tölthető be.

Benyújtandó dokumentumok:

A jelentkezésnek tartalmaznia kell a jelentkező részletes szakmai önéletrajzát, a szakmai végzettségéről szóló bizonyítványainak fénymásolatát, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványának másolatát, a jelenlegi és korábbi munkahelyeit és munkaköreit, valamint a személyes adatait és elérhetőségeit. Hozzájárulási nyilatkozatát, hogy engedélyezi személyes adatainak kezelését a felvételi eljárással összefüggésben.

A jelentkezés benyújtható: elektronikus úton a GorbeA@kr.police.hu e-mail címre.

A munkakörrel kapcsolatban további információt a Lovas Alosztály vezetője, Madarász Róbert r. őrnagy úr nyújt munkaidőben a 06 20/260-8761-es telefonszámon.

Tájékoztatjuk továbbá a jelentkezőket, hogy visszajelzést csak azoknak a jelentkezőknek küldünk, akiket személyes elbeszélgetésre is behívunk.

Kapcsolódó oldalak