Szépkorúak az áldozattá válás ellen
A sértetté válás elkerülése a rendőrök és a Komárom-Esztergom megyében élő idősek együttes törekvése.
A sértetté válás elkerülése a rendőrök és a Komárom-Esztergom megyében élő idősek együttes törekvése.
A rendőrséghez a közelmúltban több alkalommal jutott el olyan hír a közösségi médiából, illetve az onnan származó értesülésekre hivatkozva, miszerint az ország különböző helyszínein illetéktelenek próbálnak meg magukkal vinni, „elrabolni” gyerekeket.
Egymást segítik a szépkorúak Komárom-Esztergom megyében.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya bűnmegelőzési előadást tartott időskorúak részére.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság rajzpályázatot hirdetett „Értünk fognak össze ha baj van! ” címmel.
Két komplex bűnmegelőzési projekt ünnepélyes zárórendezvényét, valamint az „Egy nap a biztonságért - egy nap az iskolában” program rajzpályázatának értékelését tartották meg Veszprémben.
Telt házas előadások az egri konferencián.
Száznál is több rajz érkezett a „Van más út” elnevezésű program keretében meghirdetett pályázatra.
Bűnmegelőzési kiállítást rendeztek Kiskunfélegyházán.
Kispályás gyereklabdarúgó tornát tartottak Kecskeméten.