A külterületek biztonságáért
A bűncselekmények megelőzése és a külterületeken élők biztonságérzetének növelése érdekében lakossági fórumot tartott a rendőrség a bajai tanyavilágban.
A bűncselekmények megelőzése és a külterületeken élők biztonságérzetének növelése érdekében lakossági fórumot tartott a rendőrség a bajai tanyavilágban.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya és a Kecskeméti Rendőrkapitányság Megelőzési és Áldozatvédelmi Alosztálya összefogott a rendőrség környezettudatosságot megcélzó prevenciós munkája érdekében.
A kiemelkedő teljesítményt nyújtó és közösségi munkát végző kisdiákok részére egyfajta jutalomként a búvárkodás élményét tette lehetővé a Sárospataki Rendőrkapitányság.
A lakossági lomtalanítás alkalmával figyeljünk egymásra és értékeinkre!
A rendezvény versenyének fő témája a baleset-megelőzés volt.
A békéscsabai rendezvényen a rendőrség szakemberei fogadják a közbiztonsággal, közrenddel kapcsolatos észrevételeket. Emellett bűnmegelőzési tanácsokkal is szolgálnak az érdeklődőknek.
Vagyon- és áldozatvédelemről egyeztetett a Tolna Megyei Bűnmegelőzési Tanács Szekszárdon.
A rendőrök diákoknak tartottak bűnmegelőzési előadást Debrecenben.
„Közösen a Dél-alföldi Régió külterületeinek biztonságáért, az élhetőbb tanyavilágért” címmel elnyert projekt második rendezvényét tartották meg Kecskeméten.
Időskorúaknak tartottak bűnmegelőzési előadássorozatot Bólyban.