Illegális migránsokat tartóztattak fel Budapesten
Két gépkocsiból összesen húsz illegális migránst és egy feltételezett embercsempészt állítottak elő szerdára virradóan a főváros XX. és XIX. kerületéből a rendőrök.
Két gépkocsiból összesen húsz illegális migránst és egy feltételezett embercsempészt állítottak elő szerdára virradóan a főváros XX. és XIX. kerületéből a rendőrök.
Minden szükséges nyomozási cselekményt elvégeztek a monori rendőrök és vádemelést javasolnak abban az ügyben, amelynek gyanúsítottja lángossütőt lopott.
A Győri Rendőrkapitányság befejezte egy 17 éves fiatalemberrel szemben indított büntetőeljárás vizsgálatát.
A Miskolci Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
A törökszentmiklósi rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy 35 éves nőt, aki egy elütött egy kerékpáros fiatalkorút, majd megállás nélkül elment a helyszínről.
A Rétsági Rendőrkapitányság vezetője köszönetét és elismerését fejezte ki azoknak a bátor állampolgároknak, akik segítettek a lopás feltételezett elkövetőjének elfogásában.
A gyanú szerint az édesanya vízbe fojtotta a két hónapos kisfiát Komlón.
Az esztergomi rendőrök gyanúsítottként kihallgatták a kerékpártolvajokat.
A megalapozott gyanú szerint egy dunaújvárosi boltban lopott a 45 éves férfi.
Vádemelést javasolnak a gödöllői rendőrök annak a 46 éves férfinak az ügyében, aki a gyanú szerint kétszer ment be egy kerepesi házba és vitt mindent, ami mozdítható volt. Hogy ne kelljen cipekednie, gépkocsit is lopott.